Vaše ohlasy a recenze

Barbuchovi už je 14 let, na masáž se vždycky moc těší, pomáhají mu nejen fyzicky k lepšímu pohybu, což je v jeho věku potřeba, ale i psychicky, vždycky se krásně uklidní a zrelaxuje.
Markéta a „Barbucha“ Bárny
U nás stoprocentně spokojenost. Mám ochrnutou starší fenku, postižení je sice nevratné, masáže ji ale pomáhají uvolnit zatuhlé svaly a lépe se hýbat. První efekt přišel hodně rychle - cca 2. návštěva. A my děkujeme Ocáskům za kvalitu života, kterou teď máme. Doporučuji!!!!
Katka a Banny
(malý münsterlandský ohař)
Cvičení s Katkou Britu moc baví. Zejména když je dost pamlsků. Masáže a cvičení naší třináctiletou labradorku postavilo zase na nohy. Určitě doporučujeme!
Denisa, Jana a Brita
(labrador)
Ošetření vřele doporučuji,našemu desetiletému psímu dědouškovi dělá moc dobře, přestal úplně kulhat a pravidelné opakování ho udržuje v kondici, stačí teď i dvouletému adoptivnímu bráchovi- Hodně lidí se podivuje tomu,ze vodím psa na masáže, ale rozhodně mi to přijde lepší než jít cestou medikace, navíc výsledky jsou úžasné- Paní Boháčové můžu jen poděkovat za její práci i přístup.
Sabina Kuntzmannová a Akim
(německý boxer)
Kdybych byla psem, určitě navštívím Spokojené ocásky. Blažený výraz Berta hovořil za vše, zejména při protahování paciček. Užil si jí jako člověk a určitě jsme zde nebyli naposledy. Velké DÍKY!!!!
Martina + Bert
(West highland white teriér)
Velice příjemná a zkušená paní masérka, krásné prostředí a velmi vstřícné jednání. Paní dokáže pejska uklidnit a její péče je pro naší Tassy vždy moc příjemná. Měli jsme problémy s tlapkou a díky „Spokojeným ocáskům“ jsme už opět v pořádku. Velice děkujeme a těšíme se na další návštěvu.
Lucie + Tassy
(Jack Russel teriér)
Čenda je normální zdravý aktivní pes, nesportovec. Ač neměl nikdy pohybové potíže, jako správnému rozmazlenému pejskovi jsme mu dopřáli masáž 🙂 A nemůžeme si ji vynachválit. Milá paní masérka byla velmi trpělivá k Čendovo počáteční nervozitě a zkušeně pejska jemnými pohyby (i motivační ňamkou) přiměla masáži se oddat. Netušili jsme, že i bez zjevných příčin nebo náznaků může pes trpět zatuhlými svaly stejně jako člověk. Paní masérka zatuhlým a citlivějším místům ulevila a vysvětlila nám, čím mohou být způsobené. Bylo vtipné a potěšující pozorovat pejska, jak si to užívá a mhouří slastně oči. Určitě jsme nebyli na masáži naposledy a vřele ji doporučujeme.
Míša + Čenda
(Silky teriér)